تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

رضایت شغلی و ترک خدمت در بین کارکنان PPT

رضایت شغلی و ترک خدمت در بین کارکنان PPT

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت رضایت شغلی و ترک خدمت در بین کارکنان 

فرمت : PPT

حجم : 0.3 مگابایت

تعداد اسلاید : 25

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

مقدمه

 

حفظ نیروی انسانی موجود به خصوص نیروی انسانی متخصص و فعال به عنـوان یکـی ازهدفهای اصلی و اولویتدار هر سازمانی تلقی میگردد. به منظور بهره گیری صحیح از نیروی انسانی ضرورت مطالعه ابعاد گوناگون و پیچیده افراد که شامل ویژگیهای عـاطفی احساسـی،غریزی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است، مورد توجه قرار میگیرد.مدیریت منابع انسانی شناسایی، انتخاب، استخدام، تربیت و پـرورش نیـروی انسـانی بـه منظور نیل به اهداف سازمان میباشد.

      تعاریف:

    ویکتورروم:

 
-رضایت شغلی را به عنوان تمایلات روانی فرد نسبت به نقشی که شامل در شغل خود ایفا میکند تعریف کرد.در این تعریف با توجه به مفهوم نقش که عبارت است از کارامدی در انجام یک وظیفه به وسیله قرد.می توان گفت اگر شاغل خود را در سازمان مفید بیابد.در نتیجه احساس رضایت به او دست میدهد.

 

شرترز:

-رضایت شغلی یعنی دوست داشتن شرایط و لوازم یک شغل ، شرایطی که در آن کار انجام میگیرد و پاداشی که برای آن دریافت می شود.

گینزبرگ و همکاران :

 

رضایت شغلی را به دو نوع مختلف تقسیم بندی کرده اند:

 
رضایت درونی و رضایت بیرونی:
رضایت درونی:  از دو منبع ،کسب میشود.اول احساس لذتی که انسان صرفا از اشتغال به کار و فعالیت به دست می آورد.دوم لذتی که بر اثر مشاهده پیشرفت و با انجام برخی مسئولیت های اجتماعی و به ظهور رساندن توانایی های فردی به انسان دست می دهد.
 
رضایت بیرونی:  که با شرایط اشتغال و محیط کار ارتباط دارد و هر لحظه در حال تغییر و تحول است.از عوامل رضایت بیرونی میتوان به شرایط محیط کار،میزان دستمزد و پاداش،نوع کارو روابط موجود بین کارگر و کارفرما اشاره کرد.


پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file17_2015984_3534.zip327.6k