تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

تعیین استراتژی سیستم های اطلاعات PPT

تعیین استراتژی سیستم های اطلاعات PPT

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت تعیین استراتژی سیستم های اطلاعات

فرمت : PPT

حجم : 0.4 مگابایت

تعداد اسلاید : 23

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

از طریق تجزیه و تحلیل در مورد محیط و استراتژی کسب و کار و همچنین ارزیابی نقشی که اطلاعات و سیستم ها می توانند در کسب و کار ایفا کند ، می تواند مجموعه ایی از الزامات و فرصت های بالقوه را شناسایی کرد.
برای فراهم آوردن زمینه  برای توسعه کاربردهای < ایده آل > و مدیریت موفق آن ، باید منابع و تکنولوژی های مورد نیاز کسب و به صورت اثربخش در سازمان استقرار یابد .
استراتژی سیستم های اطلاعات و تکنولوژی اطلاعات نه تنها باید بر اساس سیستم ها وتکنولوژی از طریق مجموعه ای جامع از فعالیت ها هماهنگ شود ، بلکه این هماهنگی باید بر اساس فرایند انطباق برای دستیابی به نیازهای متغیر باشد. بلند مدت بودن متضمن عدم اطمینان در الزامات کسب و کار و منابع بالقوه ای است که کاربردها و تکنولوژی مختلف ارائه خواهند داد ، است.
 
اهداف کسب و کار ، اغلب به صورت جزئی و یا حتی بنیادی در دوره ای که برنامه تدوین می شود ، تغییر می کند و این تغییر موجب ارزیابی مجدد فرصتهای سرمایه گذاری و اولویت ها می شود .

 عوامل اصلی تأثیر گذار بر توازن پرتفوی هر کسب و کار 

.1عوامل بلند مدت خارجی : محيط خارجي كسب و كار
.2عوامل کوتاه مدت خارجی : محيط خارجي سيستم هاي اطلاعات و تكنولوژي اطلاعات
.3عوامل بلند مدت داخلی : محيط داخلي كسب و كار
.4عوامل کوتاه مدت داخلی : محيط داخلي سيستم هاي اطلاعات و تكنولوژي اطلاعات و پرتفوليوي كنوني كاربردها
 


پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file14_2015981_8538.zip354.7k