تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

کامپوزیت های زمینه پلیمری PPT

کامپوزیت های زمینه پلیمری PPT

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت کامپوزیت های زمینه پلیمری 

فرمت : PPT

حجم : 0.4 مگابایت

تعداد اسلاید : 49

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

مقدمه

بیش از سی سال است که مواد کامپوزیتی ، پلاستیک ها و سرامیک ها به عنوان مواد برتر شناخته شده اند. حجم کاربرد مواد کامپوزیت به طور پیوسته رشد پیدا کرده و در بازار هاي جدید نفوذ و تسخیر زیادي داشته اند. بسیاري از نیازهاي صنعتی مانند صنایع فضایی، راکتورسازي، الکترونیکی، ساختمان سازي، حمل و نقل و... امکان استفاده از یک نوع ماده که همه ي خواص موردنظر را فراهم نماید وجود ندارد. در این صنایع به موادي نیاز است که ضمن داشتن استحکام بالا ، سبک باشد، مقاومت سایشی و مقاومت به ضربه ي خوبی داشته باشند. بنابراین استفاده از کامپوزیت ها تنها راه حل مشکل است. یکی از رایج ترین و عمومی ترین نوع کامپوزیت ها، کامپوزیت هاي زمینه پلیمري است و به نام PMC خوانده می شوند.این کامپوزیت ها بیش از 95% مصرف جهانی را به خود اختصاص داده اند. کامپوزیت هاي زمینه پلیمري شامل زمینه از جنس (رزین) که به فاز توزیع  شده ي تقویت کننده متصل شده است.

 

پلیمرها دسته ای از مواد مهندسی هستند که از دهه ي 40 قرن حاضر به بعد مورد توجه قرار گرفته اند. پلیمرها ماکرومولکول هاي بسیار بزرگی هستند که از اتصال کووالانسی واحدهاي تکرار شونده ي کوچکتري ایجاد می شوند. در واقع پلیمر از تکرارمونومرها که واحد هاي اصلی تشکیل دهنده استخوان بندي اصلی آنها هستند، تحت شرائط پلیمریزاسیون تشکیل می شوند. پلیمر در کامپوزیت ها می تواند هم به عنوان زمینه و هم به عنوان فاز دوم یا تقویت کننده مطرح باشد.کامپوزیت هاي زمینه پلیمري داراي مزیت هاي زیادي نظیر سبکی، ارزانی و انعطاف پذیري هستند ولی معایب آنها دماي پایین کارکرد، حساسیت به نور، تجزیه شدن در برابر رطوبت و . . . می باشد.

تعریف کامپوزیت

یک ماده کامپوزیت، مخلوط فیزیکی در مقیاس ماکروسکوپی است که از دو یا چند ماده مختلف به دست آمده است. این مواد خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خود را حفظ کرده ولی در مجموع، مخلوط خواص بهتري از هر یک از اجزا تشکیل دهنده ي خود را دارا می باشد.به طور کلی یک ماده ي کامپوزیت ترکیبی است از تقویت کننده (الیاف ، ذرات ، ورق پوسته ای و یا پر کننده ها) که در زمینه (پلیمر ، فلز و یا سرامیک) فرو رفته باشد . زمینه تقویت کننده را نگه می دارد تا فرم مورد نیازتشکیل شود، در حالیکه تقویت کننده، خواص مکانیکی کلی زمینه را بهبود می بخشد. اگر طراحی مناسب باشد، ماده ي ترکیبی جدید خواص بهتري را از ماده ي ترکیب شده ي قبلی نشان می دهد .

 پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file7_2015974_7909.zip409k