تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

روشهای تدریس درآموزش وبهسازی PPT

روشهای تدریس درآموزش وبهسازی PPT

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت روشهای تدریس درآموزش وبهسازی(مدیریت کلاس درس)

فرمت : PPT

حجم : 0.3 مگابایت

تعداد اسلاید : 26

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

مدیریت کلاس درس

—کلاس درس به عنوان یک سیستم اجتماعی، محلی برای تعلیم و تربیت است. دانش آموزان یک اجتماع کوچک هستند که دارای باورها، هنجارها و ارزشهای مشترکی هستند.

اگر به ویژگی ها، خواسته ها، نیازها و باورهای اجتماعی این گروه اجتماعی در فرآیند یاددهی- یادگیری توجه نشود و فضای آموزشی به نحو مطلوب مدیریت نگردد، فعالیتهای آموزش و پرورش اثربخشی و کارآیی خود را از دست خواهد داد. لذا مدیریت کلاس درس ضروری به نظر می رسد.

—مدیریت کلاس درس همانند مدیریت سایر سیستمها مستلزم داشتن کارکردهایی چون برنامه ریزی- سازمان دهی- رهبری- نظارت و ارزشیابی است.


پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,600 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file3_2015970_1610.zip248.4k