فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

نگاهی کوتاه به مایکوتوکسینها PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت نگاهی کوتاه به مایکوتوکسینها

فرمت : PPT

حجم : 1.4 مگابایت

تعداد اسلاید: 18

زبان : فارسی

سال گردآوری : 96

 

 

 مایکوتوکسین  :

برگرفته از ریشه یونانی مایکس (Mykes) به معنی قارچ و کلمه لاتین توکسیکوم (Toxicum) به معنی سم می باشد. مایکوتوکسین ها در واقع متابولیت های ثانویه هستند که نقشی در متابولیسم طبیعی در ارتباط با رشد قارچ ها ندارند و  در انتهای فاز لگاریتمی رشد تشکیل میشوند و به طور معمول زمانی تولید می شوند که مقادیر زیادی از پیش سازهای متابولیکی اولیه نظیر اسید های آمینه . استات . پیروات و...  در هایفهای رویشی قارچ تجمع یابند . ساختمان آنها از حلقوی منفرد با وزن ملکولی 50 دالتون تا گروه های 6 و 8 حلقه ای با وزن ملکولی بیش از 500 دالتون متفاوت است. از لحاظ کلی مایکوتوکسین ها چهار نوع سمیت حاد، مزمن،جهش زا (Mutagenic ) و ناقص الخلقه زا (Teratogenic) از خود نشان می دهند. شایع ترین فرم حاد مسمومیت با مایکوتوکسین ها، آسیب های کبدی یا کلیوی است که در موارد خیلی شدید می تواند به مرگ منجر شود به هر حال بعضی از مایکوتوکسین ها در سنتز پروتئین ها تداخل ایجاد نموده و اثراتی متفاوت از حساسیت پوستی یا نکروز تا ضعف در ایمنی ایجاد می کنند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file500_2000758_7458.zip993.8k