فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

خطر محاسبات ابری و مسائل ممیزی PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت خطر محاسبات ابری و مسائل ممیزی

فرمت : PPT

حجم : 0.8 مگابایت

تعداد اسلاید : 25

زبان : فارسی

سال گردآوری : 95

 

چکیده :

رایانش ابری محبوبیت بالایی را در محیط کسب و کار به دست آورده است. با این حال، در این فناوری نگرانی‌های امنیتی نیز وجود دارد، از جمله حفاظت ضعیف از امنیت و حریم خصوصی. به علت قابلیت کنترل از راه دور، فرآیند حسابرسی برای این فناوری چالش برانگیز شده است. این مقاله بر مسایل مرتبط با خطر رایانش ابری و امور حسابرسی تأکید می‌کند.

 

مقدمه:

یک دوره ی اخیرا محاسبات ابری توسعه یافته سازمان ها به سمت عملیات محاسبات ابری حرکت کرده اند و ممکن است مزایای بالقوه ای شامل کاهش هزینه ، بهبود کارایی،  افزایش چالاکی ، انعطاف پذیری و صرفه جویی ناشی از مقیاس و سازگاری محیطی را به دست آورند . محاسبات ابری ، در حال کسب محبوبیت است، از زمانی که صنعت آی تی با به اشتراک گذاری منابع -ایده های تجسم پذیررا تغییر داد. در ضمن یکی از نگرانی های عظیم در ارتباط با محاسبه ابری  تجسم محیطی اش است. عملیات محاسبات ابری شبیه عملیات سیستم های اطلاعاتی با منابع بیرونی است. شباهت این دو ، استفاده از سخت افزار و نرم افزار فروشنده ی خارجی ، زیر ساخت یا قابلیت ذخیره برای فرآیند آی سی تی داخلی  است.

-هدف این نوشتار کشف چالش های مواجه با ممیزی محاسبات ابری است.

 از آنجایی که ممکن است محاسبات ابری به موج بعدی نوآوری آی تی تبدیل شود. سازمان ها ممکن است این تکنولوژی را برای فرایند های تجارت کلان بپذیرند. بنابراین به یک آزمون واضح ممیزی محاسبات ابری ومشارکت با این زمینه توسط ممیزی ها فراهم کردن یک راهنمایی عملی و مرتعش است.

-بخش بعدی انواع محاسبات ابری را بحث می کند.
- سپس یک بحث مفصل را برای ممیزی آی تی و برخی روش های ممیزی آی تی در دو بخش فراهم می کند.
بعد از آن فرایند ممیزی محاسبات ابری بحث شده است.
-سپس در ادامه خطوط راهنما درباره ی ممیزی محاسبات ابری ذکر شده است.
-بخش بعدی استاندارد ها ، چالش ها ، و آینده ی ممیزی محاسبات ابری  را اشاره می کند.
 

ایجاد محاسبات ابری:

ایجاد و افزایش محاسبات ابری به شدت با افزایش عملیات سیستم های اطلاعات با منابع بیرونی مرتبط است. ما ابتدا به مفهوم برون سپاری سیستم های اطلاعاتی اشاره می کنیم و بحث می کنیم. برون سپاری سیستم های اطلاعاتی ، یک عملیات مهم در عملیات کسب و کار است. که خدمات حرفه ای آی تی را از منابع بیرونی به کار می گیرد برای دستیابی به نیازهای داخلی شرکت. فرآیند کسب و کار برون سپاری ( پی ، بی ، او ) در مدیریت سازمان به عنوان یک استراتژی سازمانی انسجام یافته است. اگرچه عملیات برون سپاری آی اس مزایای زیادی نظیر کاهش هزینه عملیاتی ، دستیابی به تکنولوژهای بهبود یافته و جدید و قابلیت ها و به اشتراک گذاری منابع و ریسک و غیره را به دنبال دارد. خطراتی در چنین فرایندی وجود دارد. خطرات و ریسک برون سپاری سیستم های اطلاعاتی بر کیفیت خدمات به مشتریان به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیر می گذارد. نواحی ریسک برون سپاری سیستم های اطلاعاتی در تغییر هزینه ، انتقال ناخواسته و هزینه های مدیری،. اختلاف و منازعه، ضمیمه های قراردادی هزینه بر، کاستن از خدمات، از دست دادن مزیت رقابتی سازمانی، تعدیل ارزش و هزینه های پنهان خدمات گزارش شده است. از زمانی که پروژه های برون سپاری سیستم های اطلاعاتی شامل سازمان های خارجی برای قرارداد نرم افزار و تعمیر و نگهداری، قابلیت ریسک رخداد نسبتا بالاتر از پروژه های خانگی است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 18,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file32_1992175_5041.zip818k