تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

چشم اندازهای امنیت در محاسبات ابری PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت چشم اندازهای امنیت در محاسبات ابری با اقتباس ابری های متعدد چندگانه

فرمت : PPT

حجم : 0.7 مگابایت

تعداد اسلاید : 41

زبان : فارسی

سال گردآوری : 95

 

- محاسبه ابری منابع مقیاس پذیر پویایی به صورت سرویس در اینترنت ارائه می دهد. منابع و سرویس های مقیاس پذیر، شخص ثالث، بنا به تقاضا عرضه شده توسط الگوی ابری ، سرمایه و همچنین مخارج و هزینه های عملیاتی پرداخت شده به ازای سخت افزار و نرم افزار را کاهش می دهد. اعداد و ارقام اخیر منتشر شده توسط تهیه کنندگان سرویس ابری پیشگام نشان می دهد که این مسئله بازشناسی و از قبل به صورت جزئی توسط کاربران ابری اقتباس شده است.[1] در پایان کوارتر چهارم 2009، 102 بیلیون پروژه در سرویس ذخیره ساده آمازون  [5](S3) ذخیره شده است. در پایان کوارتر چهارم 2010، تعداد اشیاء ذخیره شده در S3 257 درصد رشد داشته و به     262 بیلیون رسید. بنابریاین، ابری را می توان مدل تجاری موفقی در نظر گرفت و بر طبق پیش بینی های مطرح شده در آینده به صورت مهم باقی می ماند[2] .به عنوان یکی از پیامدهای این موفقیت، تعداد تهیه کنندگان سرویس ابریی که خدمات و سرویس های ابری عرضه می کنند، افزایش یافت، به گونه ای که در حال حاضر کاربران ابری دارای مجموعه غنی از سرویس ها بوده و می توانند از میان آنها گزینه مناسب را انتخاب کنند. در بخش بعدی، مثالهای و بنیان های ابری مطرح می گردد.
 
 
-یک راه برای طبقه بندی ابریها مکان یابی فیزیکی از دیدگاه کاربر را لحاظ می کند[3]. ابری عمومی توسط تهیه کنندگان سرویس شخص ثالث عرضه شده و شامل منابع خارج از اصول کاربری می باشد. در این حالت، سیستم ابری بر پایه اصول و نظریه کاربر- معمولاً در مرکز داده نصب می شود که این راه اندازی ابری خصوصی نامیده می شود. شیوه هیبریدی (پیوندی) با HYBRID CLOUD  نشان داده می شود. این مقاله بر ابریهای عمومی تمرکز می کند زیرا این سرویس ها نیازمند بالاترین امنیت می باشند، همچنین این مقاله راجع به پتانسیل بالا برای چشم اندازهای امنیتی صحبت می کند.
-طبقه بندی دیگر به تیپ منابع یا سرویس های تحویل داده شده توسط ابری بستگی داشته و سه لایه مشخص را از هم متمایز می سازد[3].
- نامی برای محیط های ابری می باشد که تسهیلات زیرساختار پایه من جمله CPU ، حافظه و نمونه های ذخیره را در اختیار کاربران قرار می دهد. این قطعات توسط تهیه کننده  راه اندازی و نگهداری می شوند. برجسته ترین مثالهای این تیپ سرویس های ابری عبارتنداز [4] ، S3[5] ، [6] و [7].
- مدل تحویل پلت فرم یا سکو را توصیف می کند.
- در اینجا تهیه کننده ابری محیط های زمان اجرای خاصی عرضه می کند که در برنامه های کاربردی کاربر مورد استفاده قرار می گیرد. مثالهای مرتبط با این مسئله عبارتنداز: فراهم نمودن سرویس های پایگاه داده یا محیط های زمان اجرای برنامه خاص. در راس این سکوها، کاربر ابری قابلیت اجرا و راه اندازی برنامه های خود را دارد. بنابریاین، تهیه کننده  مسئولیت فراهم نمودن سخت افزار و سکوی خاص (من جمله به روز درآوردن مدیریت و تثبیت باگ یا اشکال) و کاربر ابری مسئولیت اجراهای خاصی را برعهده دارد که از API های پلت فرم استفاده می کنند. از جمله مثالهای مربوط به عرضه های PaaS می توان به [8] برای توسعه برنامه وب ، برای پایگاههای داده و [10] برای تحلیل داده های واقعی اشاره نمود.
 


پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file4_1992157_5059.zip725k