تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

رفتار شهروندی سازمانی PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت رفتار شهروندی سازمانی

فرمت : PPT

حجم :11 مگابایت

تعداد اسلاید : 43

زبان : فارسی

سال گردآوری : 96

 

مقدمه

سازمان ها بدون تمایل افراد به همکاری ، قادر به توسعه اثربخشی خردجمعی خود نیستند. زیرا در حالت اجباری ، شخص وظایف خود را در راستای مقررات و قوانین و استانداردهای قابل قبول یک سازمان و صرفا در حد رعایت الزامات انجام می دهدو ولی در همکاری داوطلبانه افراد سعی، کوشش، انرژی و بصیرت خود را برای شکوفایی توانایی های خود به نفع سازمان ابراز می کنند. امروزه سازمان ها به جای استفاده از سلسله مراتب خشک و رسمی ، به استفاده از ساختارهای کاری مبتنی بر تیم های مستقل، متمایل شده اند. این امر بر اهمیت افزایش همکاری و نوآوری کارکنان افزوده است، به طور معمول آن دسته از رفتارهای شغلی کارکنان که تاثیر آن بر اثربخشی عملیات سازمان زیاد است. رفتار شهروندی سازمانی یک تفکر و ایده است و آن مشتمل بر رفتارهای متنوع کارکنان نظیر پذیرش و به شکیبایی و تحمل نارضایتی و مشکلات در سرکار است. در نتیجه، بر اساس تئوری ها و نظریه های سازمانی، رفتار شهروندی سازمانی به کارایی و اثربخشی سازمان ها از طریق تحولات منابع، نوآوری ها و وفق پذیری کمک می کند.

 

مفهوم سازی های اولیه از رفتار شهروندی سازمانی

شهروند: به گروهی انسانی گفته می شود که اعضای آن در اثر عوامل پیوند دهنده مادی و معنوی به یکدیگر وابسته می گردند و نسبت به جماعت احساس وابستگی می کنند و سرنوشت خود را با سرنوشت سایر اعضا یکی می دانند. در واقع هر شهروند نسبت به شهروند دیگر و هرانسانی نسبت به هم نوع خویش، مسئول شناخته شده است.

شهروندی (Citizenship): شهروندی را قالب پیشرفته «شهرنشینی» می‌دانند. شهرنشینان هنگامی که به حقوق یکدیگر احترام گذارده و به مسئولیت‌های خویش در قبال شهر و اجتماع عمل نمایند به «شهروند» ارتقاء یافته‌اند.

 

مفهوم سازی های اولیه از رفتار شهروندی سازمانی

مسئولیت های شهروندی شهری

بخش اول: احترام به ساختارها و فرآیندهای منظم را شامل می شود، به این معنی که شهروندان، مسئول اختیار منطقی – قانونی را تشخیص داده و از قانون تبعیت می کنند. ( اطاعت )

بخش دوم: وفاداری است که در آن شهروند علایق جامعه و ارزش های نهفته در آن را به صورت کلی تامین می کند. شهروندان وفادار جوامع خود را ارتقاء می دهند، آن را حفاظت کرده و تلاش زیادی برای نیکی کردن از خود نشان می دهند.

بخش سوم: مشارکت، درگیری مسئولانه و فعال در اداره ی جامعه را تحت شرایط قانونی در بر می گیرد. شهروندان مسئول، درباره ی مسائل کلی که بر جامعه تاثیرگذار است اطلاع کافی داشته، اطلاعات و ایده های خود را با سایر شهروندان مبادله کرده و به اداره ی جامعه کمک می کنند و دیگران را نیز تشویق می کنند که چنین رفتاری داشته باشند.

 

 پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file3_1986161_7210.zip10.2 MB