فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

برونر PPT

برونر PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت روانشناسی برونر

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 27

زبان : فارسی

سال گردآوری : 96

 

مقایسه شناخت گرایی و رفتارگرایی :

1-موضوعهای موردعلاقه روان شناسی شناختی, فعالیتهای ذهنی عالی است که از مهمتری آنها این موارد هستند :

ادرراک، تشکیل مفهوم، حافظه، زبان، تفکر، مسئله گشاییو تصمیم گیری

2-تغییر به شناخت گرایی با تأکید بر پژوهش حیوانی به تأکید بر پژوهش انسانی همراه بود موضوعهایی مانند زبان آموزی، خواندن، راهبردها در تشکیل مفهوم و رشد منطق را نمی توان به راحتی با استفاده از موشها و کبوترها تحقیق کرد.

 

روان شناسی شناختی

رویکردی که عمدتا به رویدادهای عقلانی مانند مسئله گشایی ، پردازش اطلاعات، تفکر و تخیل مربوط است.

رفتارگرایی تولمن با توصیفی ازانتظارات و هدفها، از مسایل موردعلاقه روان شناسی معاصر خبر داد.

- روان شناسی گشتالت نیز به ادراک، آگاهی، مسئله گشایی و بینش توجه کرد و رفتارگرایی را بعنوان رویکردی بیش از حد ماشینی و ناقص، رد کرد.

 

3- هدف اصلی نظریه های رفتارگراتعیین کردن روابط موجود بین رفتار و پیشایندهای آن و همین طور پیامدهای آن بود. در مقابل هدف اصلی نظریه های شنناختی این است که درباره فرآیندهای میانجی بین درون رادو بردن داد، استنباطهای معقول و مفیدی صورت گیرد.

4- نظریه های شناختی از نظر گستره یا دامنه کمتر از نظریه های رفتاری مانندنظریه حال یا اسکنیر، بلند پرواز هستند. برای ساختن نظریه های شناختیکه کل رفتار انسان و یادگیری را توضیح می دهد تلاش کمی صورت گرفته است.

 

استعاره اصلی روان شناسی شناختی :

مهمترین و تنها ویژگی مشترک موضوعهای روان شناختی این است که آنها بازنمایی ذهنی و البته پردازش اطلاعات را مسلم و بدیهی فرض می کنند.بنابراین در روان شناسی شناختی ، نظریه پردازی شکل استعاره هایی را می گیردکه به ماهیت بازنمایی ذهنی و فرآیندهایی که در ساختن و بکارگیری این بازنمایی هادخالت دارند مربوط می شود.

نظریه های جووم برونر و ژان پیاژه از جمله خدمات نظری مهم به رشد روانشناسی شناختی معاصر هستند.

زندگی جووم برونر :

کوچکترین فرزند یک خانواده 4 نفری یهودی که در حومه ثروتمند نیویورک زندگی میکردند. در 2 سالگی برای اصلاح کوری زودهنگام در اثر آب مروارید تحت عمل جراحی قرار گرفت. هنگامی که 12 سالش بود پدرش فوت کرد.از آن به بعد مادرش به نقاط مختلف دیگر امریکا نقل مکان کرد. برونر خود را فردی خجالتی و زشت توصیف می کرد.

 

در 17 سالگی به دانشگاه دوکدر شهر دورهام کارولنیای شمالی رفت. در سال 1937 لیسانس خود را ازطریق این دانشگاه و 4 سال بعد P.h.D خود را از هاروارد دریافت کرد و در مقام استادی در کمبریج و آکسفورد خدمت کرد.  او یکی از بنیان گذاران و مدیران مرکز پژوهش شناختی در هاروارد بود. او بیش از یک کتاب و مقاله منتشر کرده که از آن جمله رشد خود، رشد و معنای معنی، تاریخ و آینده انقلاب شناختی.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 13,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file9_1953245_9520.zip235.2k