فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

استانداردهای امنیت‌ PPT

استانداردهای امنیت‌ PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت استانداردهای امنیت‌

فرمت : PPT

تعداد اسلاید : 94

زبان : فارسی

حجم فایل : 6 مگابایت

سال گردآوری : 97

 

اهمیت امنیت اطلاعات:


امنیت از دیرباز یكی از اجزای اصلی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات به شمار می‌رفته است. تهدیدهای امنیتی تنها منحصر به تهدیدات الكترونیكی نیستند، بلكه هر شبكه باید از نظر فیزیكی نیز ایمن گردد. خطرات الكترونیكی غالباً شامل تهدیدات هكرها و نفوذگران خارجی و داخلی در شبكه‌ها می باشند. در حالی كه امنیت فیزیكی شامل كنترل ورود و خروج پرسنل به سایت‌های شبكه و همچنین روال‌های سازمانی نیز هست. برای پیاده سازی امنیت در حوزه‌های فوق، علاوه بر ایمن‌سازی سخت‌افزاری شبكه، نیاز به تدوین سیاست‌های امنیتی در حوزه فناوری اطلاعات در یك سازمان نیز می باشد. در این راستا لازم است از روال‌های استانداردی استفاده شود كه به واسطه آن‌ها بتوان ساختار یك سازمان را برای پیاده سازی فناوری اطلاعات ایمن نمود. استاندارد BS7799 كه در این شماره قصد معرفی آن را داریم به چگونگی پیاده سازی امنیت در همه ابعاد در یك سازمان می پردازد.

آشنائي با مراحل طي شده در زمينه امنيت اطلاعات:

امنيت اطلاعات داراي مراحل مختلفي بوده که در بازه هاي زماني متفاوت اين مراحل با ديدگاههاي خاص خودشان طي گرديده است. اولين مرحله که تا اوايل دهه 80 ميلادي بطول انجاميد، امنيت را فقط با ديدگاه فني مشاهده مي نمود وبرقراري آن را منوط به امنيت کامپيوتر و دستگاههاي جانبي مي دانستند اما با گذشت زمان متوجه شدند که بيشتر تجاوزات امنيتي از طريق مسائلي همچون ضعف هاي مديريتي (از لحاظ امنيتي) و عوامل انساني (بدليل نديدن آموزش هاي امنيتي پرسنل سازمان مربوطه) مي باشد لذا از اواسط دهه 80 ميلادي که تا اواسط دهه 90 ميلادي هم بطول انجاميد، بحث مديريت امنيت اطلاعات مطرح شد که در آن امنيت اطلاعات را منوط به خطي مشي امنيت اطلاعات و ساختارهاي سازماني مي دانستند اما در اواسط دهه 90 ميلادي اين مرحله تکميل تر گرديد که آميزه اي از دو مرحله قبلي و پارامترهاي ديگري همچون تعريف استراتژيهاي امنيتي و خطي مشي هاي امنيتي بر اساس نيازهاي اصلي سازمان و مديريت آن مي باشد. اين مرحله شامل مولفه هائي نظير استانداردسازي امنيت اطلاعات، گواهينامه هاي بين المللي، فرهنگ سازي امنيت اطلاعات در سازمان و پياده سازي معيارهاي ارزيابي دائمي و پوياي امنيت اطلاعات مي باشد. لازم به ذکر مي باشد که اين مرحله هنوز ادامه دارد و در حال تکميل شدن مي‌باشد.

 

چگونگي روند رو به رشد استاندارد های امنیت :

¨استانداردهاي امنيت قابل تقسيم به دو گروه اصلي مي باشند که گروه اول در رابطه با امنيت از لحاظ فني، و گروه دوم در رابطه با امنيت از لحظ مديريتي است. استانداردهاي امنيتي فني در زمينه هائي نظير امضاء ديجيتال، رمزنگاري کليد عمومي، رمزنگاري متقارن، توابع درهم ساز، توابع رمزنگاري احراز اصالت پيام و غيره کاربرد دارند. گروه دوم که استانداردهاي امنيتي مديريتي مي باشند، قسمت هاي مختلف مديريت سازمان را در بر مي گيرند. در حال حاضر مجموعه اي ا استانداردهاي مديريتي و فني امنيت اطلاعات و ارتباطات، ارائه شده اند که استاندارد مديريتي BS7799 موسسه استاندارد انگليس، استاندارد مديريتي ISO/IEC 17799 (نسخه جديد آن ISO/IEC 27001 مي باشد) و گزارش فني ISO/IEC TR 13335 موسسه بين المللي استاندارد، از برجسته ترين استانداردها و راهنماهاي فني محسوب مي گردند . در اين استانداردها، نکات زير مورد توجه قرار گرفته است:
¨تعيين مراحل ايمن سازي و نحوه شکل گيري چرخه امنيت
¨جزئيات مراحل ايمن سازي و تکنيکهاي فني مورد استفاده در هر مرحله
¨ليست و محتواي طرحها و برنامه هاي امنيت اطلاعات مورد نياز سازمان
¨ضرورت و جزئيات ايجاد تشکيلات سياستگذاري، اجرائي و فني تامين امنيت
¨کنترل هاي امنيتي موردنياز براي هر يک از سيستم هاي اطلاعاتي و ارتباطي


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,550 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,100 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file300_1951494_9973.zip4.9 MB