powerpoint پروژه ورود

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

گرما و بهینه سازی مصرف انرژی PPT

گرما و بهینه سازی مصرف انرژی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت گرما و بهینه سازی مصرف انرژی 

فرمت : PPT

تعداد اسلاید : 32

زبان : فارسی

حجم فایل :0.3 مگابایت

سال گردآوری : 96

 

—دمای محیط چنان اهمیتی دارد که هر گونه حیاتی کاملا به آن وابسته است . دو سیاره نزدیک به زمین یعنی زهره (ناهید)و مریخ (بهرام) را در نظر بگیرید. دمای زهره چنان بالاست که اگر دمای زمین به آن مقدار برسد ، حتی برخی از فلز ها در آن ذوب می شوند و مریخ نیز آن چنان سرد است که همه چیز روی آن یخ می زند . جست وجوی حیات روی سیاره دیگر بر اساس وجود آب به حالت مایع وجود خواهد داشت که دمای محیط مناسب باشد.
—دراین فصل نخست با مهفوم دما و دماسنجی سپس با گرما ، روش های انتقال آن و عایق بندی گرمایی آشنا می شوید.
 
دما:
—کمیتی است بیانگر مقدارگرمای  یک جسم. دما معیاری است برای تعیین میزان گرمی یا سردی یک جسم.
—دمای هر جسم متناسب است با انرژی جنبشی متوسط مولکول‌های سازندهٔ آن.
—یکای این کمیت در سیستم متریک ، کلوین می‌باشد. سایر واحدهای این کمیت عبارت‌اند از:
—درجه سلسیوس (درجه سانتیگراد)
—درجه فارنهایت
—درجه رومثور
—درجه رانکین

دما جسم هایی که روزانه با آنها سرو کارداریم و محیطی که درآن زندگی می کنیم معمولا تاثیر زیادی در نحوه کارو فعالیت دما دارد.

دماسنج:

—دماسنج، وسیله‌ای است که بر مبنای واحدهای مختلف دما را اندازه می‌گیرد.با استفاده از دماسنج ها میتوان دما رااندازه گرفت.برای مثال میتوان دمای بدن خودرا اندازه بگیریم. دماسنج های الکلی وجیوه ای رایج ترین دماسنج هااندکه با منبسط شدن جیوه یا الکل درون مخزنشان کار میکند. اندازه‌گیری دما توسط دماسنج‌های جیوه‌ای و الکلی برای دماهایی امکان‌پذیر است که بالاتر از نقطهٔ انجماد و پایین‌تر از نقطهٔ جوش مایع درون دماسنج باشدکه معمولاً دماسنج‌های الکلی دماهای +۷۸ الی -۱۶۵ را می‌توانند نشان دهند و برای اندازه‌گیری دماهای بالاتر باید از دماسنج‌های ترموکوپلی و آذرسنج‌ها استفاده نمود.
 

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_1940188_5308.zip301.4k

محبوبترین محصولات

نظرسنجی

آیا محصول مورد نظر خود را در این فروشگاه یافتید؟
کدام مورد شما را در خرید اینترنتی یاری می کند؟