تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

تصمیم گیری در مسائل مالی PPT

تصمیم گیری در مسائل مالی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت تصمیم گیری در مسائل مالی 

فرمت : PPT

تعداد اسلاید : 85

زبان : فارسی

حجم فایل :7.5 مگابایت

سال گردآوری : 96

 

مقدمه

دستیابی به رشد بلند مدت و مداوم اقتصادی٬نیازمند تجهیز و تخصیص بهینه منابع در سطح اقتصاد ملی است و این مهم بدون کمک بازارهای مالی٬به ویژه بازار سرمایهء گسترده وکارآمد امکانپذیر نسیت.در یک اقتصاد سالم ٬وجود سیستم مالی کارامد در توزیع مناسب سرمایه و منابع مالی نقش اساسی دارد.

در بازارهای مالی٬افراد و سازمانهایی که با کسری منابع مواجه هستند با افراد و سازمانهایی که مازاد منابع دارند روبرو میشوند و نسبت به تبادل منابع به روشهای مختلف اقدام مینمایند.

 

بازارهای مالی

تعریف بازار مالی:بازار مالی٬ بازار رسمی و سازمان یافته ای است که در آن انتقال وجوه از افراد و واحدهایی که با مازاد منابع مالی مواجه هستند به افراد و واحدهای متقاضی منابع صورت میگیرد.

در این بازار اکثریت وام دهندگان را خانوارها و اکثریت متقاضیان منابع را بنگاههای اقتصادی و دولت تشکیل میدهد.

بازار مالی٬امکانات لازم را برای انتقال منابع از اشخاص حقیقی و حقوقی به سایر اشخاصی که فرصتهای سرمایه گذاری مولد را در اختیار دارند و نیازمند منابع مالی هستند٬فراهم میکند.

نقش اولیه بازارهای مالی کمک به قرض گیرندگان و قرض دهندگان از طریق تسهیل جریان وجوه نقد٬از افراد و واحدهایی که وجوه اضافی در اختیار دارند به افراد٬سازمانها و دولتهایی که نیاز به وجوه دارند ٬میباشد که این امر به تخصیصی بهینه منابع در کشورهای توسعه یافته کمک میکند.

نکته:از ویژگیهای عمده بازارهای مالی پویایی و خلاقیت میباشد.پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_1939555_7078.zip6.2 MB