powerpoint پروژه ورود

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. با تشکر از حسن انتخاب شما

تصمیم گیری در مسائل مالی PPT

تصمیم گیری در مسائل مالی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت تصمیم گیری در مسائل مالی 

فرمت : PPT

تعداد اسلاید : 85

زبان : فارسی

حجم فایل :7.5 مگابایت

سال گردآوری : 96

 

مقدمه

دستیابی به رشد بلند مدت و مداوم اقتصادی٬نیازمند تجهیز و تخصیص بهینه منابع در سطح اقتصاد ملی است و این مهم بدون کمک بازارهای مالی٬به ویژه بازار سرمایهء گسترده وکارآمد امکانپذیر نسیت.در یک اقتصاد سالم ٬وجود سیستم مالی کارامد در توزیع مناسب سرمایه و منابع مالی نقش اساسی دارد.

در بازارهای مالی٬افراد و سازمانهایی که با کسری منابع مواجه هستند با افراد و سازمانهایی که مازاد منابع دارند روبرو میشوند و نسبت به تبادل منابع به روشهای مختلف اقدام مینمایند.

 

بازارهای مالی

تعریف بازار مالی:بازار مالی٬ بازار رسمی و سازمان یافته ای است که در آن انتقال وجوه از افراد و واحدهایی که با مازاد منابع مالی مواجه هستند به افراد و واحدهای متقاضی منابع صورت میگیرد.

در این بازار اکثریت وام دهندگان را خانوارها و اکثریت متقاضیان منابع را بنگاههای اقتصادی و دولت تشکیل میدهد.

بازار مالی٬امکانات لازم را برای انتقال منابع از اشخاص حقیقی و حقوقی به سایر اشخاصی که فرصتهای سرمایه گذاری مولد را در اختیار دارند و نیازمند منابع مالی هستند٬فراهم میکند.

نقش اولیه بازارهای مالی کمک به قرض گیرندگان و قرض دهندگان از طریق تسهیل جریان وجوه نقد٬از افراد و واحدهایی که وجوه اضافی در اختیار دارند به افراد٬سازمانها و دولتهایی که نیاز به وجوه دارند ٬میباشد که این امر به تخصیصی بهینه منابع در کشورهای توسعه یافته کمک میکند.

نکته:از ویژگیهای عمده بازارهای مالی پویایی و خلاقیت میباشد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_1939555_7078.zip6.2 MB

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

نظرسنجی

آیا محصول مورد نظر خود را در این فروشگاه یافتید؟
کدام مورد شما را در خرید اینترنتی یاری می کند؟