powerpoint پروژه ورود

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. با تشکر از حسن انتخاب شما

سطوح سه گانه رفتار سازمانی PPT

سطوح سه گانه رفتار سازمانی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت سطوح سه گانه رفتار سازمانی(فردی، گروهی، سازمانی)

فرمت : PPT

تعداد اسلاید : 29

زبان : فارسی

حجم فایل : 0.4 مگابایت

سال گردآوری : 96

 

 

- رفتار سازمانیOrganizational Behavior  از دانش های میان رشته ای است که به مطالعه ی رفتار فرد، گروه و سازمان می  پردازد. مطالعه ی رفتار سازمانی به شناخت و بهبود تعامل های میان افراد و سازمان ها کمک می کند.
 
 

 

- مطالعه ی رفتار سازمانی به منظور شناسایی و شرح رویدادهایی است که به طور منظم رخ می دهند، تشریح عوامل و علل این رویدادها و در آخر کنترل این موقعیت ها و وضعیت ها به گونه ای که رفتار مطلوب، پایدار بماند و رفتار نا مطلوب تکرار نشود. هم چنین هدف از مطالعه ی رفتار سازمانی، دستیابی به اثر بخشی سازمان است.
 

 
روش تشخیص در مطالعه ی رفتار سازمانی، به کارگیری چهارچوب های نظری و مفهومی گوناگون را در تحلیل هر وضعیت مورد نظر قرار می دهد؛ از ویژگی های مهم آن، نگاه چند بعدی به یک وضعیت برای شناخت کامل آن و افزایش دقت تشخیص است.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file4_1939457_5074.zip144.3k

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

نظرسنجی

آیا محصول مورد نظر خود را در این فروشگاه یافتید؟
کدام مورد شما را در خرید اینترنتی یاری می کند؟