تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

شبیه سازی شبکه Boltzmann انتقال گرما طبیعی در دو بعد در یک محفظه

شبیه سازی شبکه    Boltzmann انتقال گرما طبیعی در دو بعد در یک محفظه

 

 

 

 

 

 

نام محصول : شبیه سازی شبکه    Boltzmann انتقال گرما طبیعی در دو بعد در یک محفظه

فرمت : Word

حجم :1.6 مگابایت

تعداد صفحات: 21

زبان : فارسی

سال گردآوری : 1395

 

مقدمه :

روش شبکه Boltzmann (LBM) برای حل مشکلات هیدرودینامیکی گوناگون به طور موفقیت آمیزی مورد استفاده قرار گرفته است و مزیت اصلی LBM، دستور واضح و ساده آن است. به هر حال، کاربرد LBM برای مسئله های غیر- هم دما (non-isothermal) محدود است که به خاطر ناپایداری عددی برای مدل های گرمایی می باشد. به طور کلی سه روش شبکه گرمایی Boltzmann وجود دارد که شامل نگرش سرعت چند گانه، نگرش عددی غیرفعال و نگرش جمعیت مضاعف می باشد.

نگرش سرعت چندگانه، یک عملکرد توزیع منفرد را اتخاذ می نماید به این خاطر که تعادل های گرمایی و دینامیک ماکروسکوپی را بدست می آورد. به هرحال عدد پرانتل ثابت است و این نگرش فاقد پایداری های عددی می باشد.

نگرش عددی غیر فعال که همچنین روش هیبرید نامیده می شود، شامل حل نمودن زمینه سرعت با استفاده از LBM و دمای ماکروسکوپیک با استفاده از روش های عددی گوناگون (برای مثال تفاوت محدود یا حجم محدود) می باشد. این نگرش نسبت به نگرش سرعت چندگانه، پایدار تر است. اما این روش دو اشکال دارد: مورد اول اینکه، اتلاف گرمایی ویسکوز و انجام عمل فشرده سازی بوسیله فشار، نمی توانند با هم ترکیب شوند و دوم اینکه در این روش سادگی LBM از دست می رود.

نگرش عددی مضاعف اولین بار توسط HeX,ChenS,Doolen و همکارانش مورد استفاده قرار گرفت. این نگرش را می توان نسخه دیگری از روش عددی غیرفعال در نظر گرفت. در حقیقت برای حل نمودن دمای ماکروسکوپیک، توزیع LBM  دیگری مورد استفاده قرار می گرفت. این روش یک پایداری عددی بهتری نسبت به نگرش سرعت چندگانه دارد و توزیع گرمایی ویسکوز و انجام عمل فشردسازی بوسیله فشار را می توان به طور ضمنی حل نمود. Peng و همکارانش یک مدل توزیع انرژی گرمایی ساده شده را پیشنهاد نمودند ، در جایی که انجام عمل فشرده سازی بوسیله فشار و توزیع گرمایی ویسکوز مورد غفلت واقع شده است. Gue و همکارانش با معرفی یک عملکرد اجباری، یک تعادل BGK با توزیع گرمایی ویسکوز در حدود غیرقابل فشرده سازی را پیشنهاد نمودند.پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file95_1890641_8529.zip1.1 MB