فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

صورت جریان وجوه نقد PPT

صورت جریان وجوه نقد PPT

 

 

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت صورت جریان وجوه نقد 

فرمت : PPT

حجم :0.2 مگابایت

تعداد اسلاید: 23

زبان : فارسی

سال گردآوری : 1394

 

اطلاعات حسابداری یکی از مهمترین داده های ورودی انواع مدلهای تصمیم گیری برای انتخاب از میان راهکارهای متفاوت بشمار می رود. فراهم اوردن اطلاعات مربوط مهمترین وظیفه حسابدارات محسوب میشود از اینرو توجه به نوع نیازهای اطلاعاتی سرمایه گذاران بسیار راهگشا خواهد بود.

دراین راستا صورت جریان وجوه نقد بازتاب نتایج تصمیم های سرمایه در گردش سرمایه گذاری تامین مالی و پرداخت سود تامین مالی واحد تجاری می باشد و در کنار سایر صورتهای مالی زمینه ارزیابی بهتر هریک از تصمیم های یاد شده را فراهم می کند.

 

اولین بیانیه رسمی که طبق آن صورت جریان وجوه الزامی گردید در سال 1971منتشر شد. براساس بیانیه19هیات اصول حسابداری تهیه صورت تغیرات در وضعیت مالی الزامی گردید. در این صورت مالی، جریان وجوه نقد به عنوان منابع (افزایش) یا مصارف (کاهش) همراه با سایر فعالیت های سرمایه گذاری و تامین مالی غیر نقدی گزارش می شود. وجه در این بیانیه به معنای نقد و سرمایه در گردش است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file62_1823939_5153.zip84.1k