دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

محبوبترین محصولات

powerpoint پروژه

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

مديريت سود با استفاده ازتغيير طبقه بندي هزينه هاي عملياتي PPT

مديريت سود با استفاده ازتغيير طبقه بندي هزينه هاي عملياتي PPT

 

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت مديريت سود با استفاده ازتغيير طبقه بندي هزينه عملياتي به غيرعملياتي در ميان دوره هاي مالي

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 17

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 1395

 

همواره اين نگراني ومشکل وجود دارد که سود به عنوان يکي از مهمترين شاخص هاي عملکرد مالي شرکت ها ، توسط مديران که درتضاد منافع بالقوه با سهمامداران عادي قراردارند ، با اهداف خاصي ، مديريت شده باشد. دستکاري اقلام تعهدي روشي است که مديران با استفاده ازآن اقدام به مديريت سود ميکنند . اما ازآنجا که اقلام تعهدي دردوره هاي بعد معکوس ميگردد باعث ميشود که سودهاي سنوات آتي تحت تاثير قرارگيرد به همين خاطر ، استفاده از اين نوع مديريت سود محدود ميباشد .

جابجائي اقلام صورت سود وزيان ميتواند رويه حسابداري وتکنيکي باشد که با کمترين هزينه ، بيشترين بازدهي ممکن راايجاد کند ازاين رو درپژوهش حاضر استفاده از تغيير طبقه بندي اقلام سود وزيان براي استفاده از مديريت سود مورد مطالعه قرارگرفته است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file10_1769100_4556.zip158.5k

آخرین محصولات فروشگاه

نظرسنجی

آیا محصول مورد نظر خود را در این فروشگاه یافتید؟
کدام مورد شما را در خرید اینترنتی یاری می کند؟