powerpoint پروژه تلگرام ورود فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. با تشکر از حسن انتخاب شما

مديريت سود با استفاده ازتغيير طبقه بندي هزينه هاي عملياتي PPT

مديريت سود با استفاده ازتغيير طبقه بندي هزينه هاي عملياتي PPT

 

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت مديريت سود با استفاده ازتغيير طبقه بندي هزينه عملياتي به غيرعملياتي در ميان دوره هاي مالي

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 17

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 1395

 

همواره اين نگراني ومشکل وجود دارد که سود به عنوان يکي از مهمترين شاخص هاي عملکرد مالي شرکت ها ، توسط مديران که درتضاد منافع بالقوه با سهمامداران عادي قراردارند ، با اهداف خاصي ، مديريت شده باشد. دستکاري اقلام تعهدي روشي است که مديران با استفاده ازآن اقدام به مديريت سود ميکنند . اما ازآنجا که اقلام تعهدي دردوره هاي بعد معکوس ميگردد باعث ميشود که سودهاي سنوات آتي تحت تاثير قرارگيرد به همين خاطر ، استفاده از اين نوع مديريت سود محدود ميباشد .

جابجائي اقلام صورت سود وزيان ميتواند رويه حسابداري وتکنيکي باشد که با کمترين هزينه ، بيشترين بازدهي ممکن راايجاد کند ازاين رو درپژوهش حاضر استفاده از تغيير طبقه بندي اقلام سود وزيان براي استفاده از مديريت سود مورد مطالعه قرارگرفته است.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file10_1769100_4556.zip158.5k

محبوبترین محصولات

نظرسنجی

آیا محصول مورد نظر خود را در این فروشگاه یافتید؟
کدام مورد شما را در خرید اینترنتی یاری می کند؟