دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

محبوبترین محصولات

powerpoint پروژه

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

کیفیت سود و بازده سهام با تاکید بر نقش ارقام تعهدی PPT

کیفیت سود و بازده سهام با تاکید بر نقش ارقام تعهدی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت کیفیت سود و بازده سهام با تاکید بر نقش ارقام تعهدی 

فرمت : PPT

حجم : 0.1 مگابایت

تعداد اسلاید : 21

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 1395

 

 

توسعه سرمایه گذاری از یک سو سبب تخصیص بهینه منابع خواهد شد زیرا موجب جذب سرمایه های مردم و هدایت آنها به بخش های تولیدی می شود .

و از سوی دیگر اکثر سرمایه گذاران همواره به دنبال سود بیش تر با ریسک کم تر هستند  که با توجه به تحولاتی که در جهان امروز رخ داده ، کشورها به ویژه کشورهای در حال توسعه  جهت حل مشکلات اقتصادی خود نیازمند به راه کارهای مناسب برای استفاده بهتر از ثروت های در دسترس خود هستند لذا لزوم توسعه سرمایه گذاری بیشتر احساس می شود .

در سرمایه گذاری سود حسابداری و اجزای آن در زمان تصمیم گیری توسط افراد جزء اطلاعاتی هستند که در نظر گرفته می شوند و چون سود حسابداری بر مبنای ارقام تعهدی محاسبه و شناسایی می شود بر اساس این رویکردتعهدی شناسایی درآمدها و هزینه ها همراه با دریافت و پرداخت وجه نقد نیست . بر اساس رویکرد تعهدی در صورت تحقق درآمد ووقوع هزینه ها می توان  سود را گزارش کرد .

 در محاسبه سود از پیش بینی ها و برآوردها استفاده می شود که این امر سبب مطرح شدن این پرسش می گردد که تا چه میزان می توان به این رقم سود که بر اساس پیش بینی تعیین می شود درتصمیم گیری ها تکیه کردچرا که اخذ تصمیم نادرست موجب می شود که تسهیم منابع بصورت ناعادلانه انجام شود.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file7_1769077_2030.zip76.6k

آخرین محصولات فروشگاه

نظرسنجی

آیا محصول مورد نظر خود را در این فروشگاه یافتید؟
کدام مورد شما را در خرید اینترنتی یاری می کند؟