فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

عدم تقارن اطلاعاتی و محافظه کاری درگزارشگری مالی PPT

عدم تقارن اطلاعاتی و محافظه کاری درگزارشگری مالی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت عدم تقارن اطلاعاتی و محافظه کاری درگزارشگری مالی 

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 18

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 1395

 

مفهوم محافظه کاری در حسابداری سابقه طولانی دارد.

واتز به نقل از بلیس محافظه کاری را به صورت یک جمله امری به حسابداران این گونه تعریف کرده:هیچ سودی را پیش بینی نکنید اما همه زیان ها را پیش بینی کنید.

 

باسو محافظه کاری را به این صورت که : گرایش حسابداری به الزام درجه بالاتری از تایید پذیری برای شناسایی اخبار خوب یا سود در مقایسه با میزان تایید پذیری لازم برای شناسایی اخبار بد یا زیان تفسیر کرده است.

کمیته فنی حسابرسی هم محافظه کاری را به عنوان یکی از اجزای خصوصیت کیفی قابل اتکا بودن در نظر گرفته واز واژه احتیاط به جای محافظه کاری استفاده نموده است.

 

احتیاط عبارت است از از کاربرد درجه ای از مراقبت که دراعمال قضاوت برای برآوردهای حسابداری در شرایط ابهام مورد نیاز است به طوری که درآمدها یا دارایی ها بیشتر از واقع وهزینه ها یا  بدهی ها کمتر از واقع ارائه نشوند.

 

محافظه کاری را می توان محصول ابهام دانست و هرگاه حسابداران با ابهام روبرو شوند محافظه کاری را به کار می برند اعمال محافظه کاری در تنظیم صورت های مالی در قراردادهای استقراض ومزایای جبران خدمت مدیران،دعاوی حقوقی  ومالیات قابل انتساب است درهمه موارد یادشده محافظه کاری از عدم تقارن اطلاعاتی وعدم تقارن توابع زیان طرفین قرارداد،دعاوی حقوقی ومالیات دهنده ومالیات گیرنده ناشی می شود .

 

علاوه بر موارد بالا،عدم تقارن اطلاعاتی بین سرمایه گذاران نیز موجب تقاضا برای محافظه کاریمی شود.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file6_1769066_4929.zip162.8k