powerpoint پروژه ورود

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. با تشکر از حسن انتخاب شما

عدم تقارن اطلاعاتی PPT

عدم تقارن اطلاعاتی PPT

 

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت عدم تقارن اطلاعاتی

فرمت : PPT

حجم : 1.5 مگابایت

تعداد اسلاید : 49

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 1395

 

مفاهیم وتعاریف
تفاوت در دسترسی به اطلاعات مربوط، «عدم تقارن اطلاعات» نامیده می شود.
 . به عنوان مثال، یک کارگر بیش از کارفرمای خود آگاهی دارد به اینکه چه میزانی در کارش تلاش می­کند. فروشنده اتومبیل دست دوم بیش از خریدار دربارة شرایط اتومبیل می­داند. در مثال کارگر و کارفرما عمل پنهان شده، وجود دارد درحالی­که در مثال خرید و فروش اتومبیل، خصوصیات پنهان شده، وجود دارد. در هر مورد، طرفی که در تاریکی قرار دارد(کارفرما و خریدار اتومبیل) علاقه به آگاهی از اطلاعات مربوط دارد اما طرف مطلع( کارگر و فروشندة اتومبیل) انگیزة پنهان­ کردن اطلاعات را دارد.
 
 
عدم تقارن اطلاعاتیپدیدهاي منفی است که به طور معمول در بازاراقتصادی ومالی خصوصا بازار  اوراق بهادار رخ میدهد و زمانی بوجود میآید، که یک طرف از قرارداد یا معامله از اطلاعات بیشتري  نسبت به طرف دیگرآگاهی داشته باشد، به شرط اینکه از آن اطلاعات به طور مؤثر در هنگام برقراري ارتباط با طرف دیگر استفاده نماید . .(Clarkson et al., 2007).
این آگاهی بیشتر باعث ایجاد منافع اقتصادي براي طرف برخوردار از اطلاعات اضافی میشود.
 

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_1768494_7685.zip1.1 MB

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

نظرسنجی

آیا محصول مورد نظر خود را در این فروشگاه یافتید؟
کدام مورد شما را در خرید اینترنتی یاری می کند؟