فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

اقلام مربوط به بهای تمام شده و تصمیم گیری PPT

اقلام مربوط به بهای تمام شده و تصمیم گیری PPT

 

 

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت اقلام مربوط به بهای تمام شده و تصمیم گیری

فرمت : PPT

حجم : 2.7 مگابایت

تعداد اسلاید : 52

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 1396

 

 

مقدمه :

در این فصل ابتدا مفهوم اقلام بهای تمام شده و اثر آن بر تصمیم گیریها و سپس تجزیه و تحلیل بهای تمام شده_حجم فعالیت-سود تشریح میشود. پاره ای از تصمیمات متداول و احدهای تولیدی – تجاری مطرح و اثر اقلام مربوط بهای تمام شده بر این گونه تصمیمات ارزیابی می شود .و تصمیم گیری در مورد انتخاب یک راه حل از بین راه حلهای ممکن و نقش اقلام مربوط بهای تمام شده در این تصمیمات مورد بحث قرار می گیرد.
 
 
اقلام مربوط بهای تمام شده:
مجموعه متنوعی از اطلاعات حسابداری به تصمیم گیری مدیران کمک می کند.تعداد یا مبلغ فروش بر تصمیم گیری برای اجرای یک برنامه بازاریابی و قیمت گذاری یا نسبت های مالی ترازنامه بر تصمیم گیری برای پرداخت سود سهام موثر است. اطلاعات درباره اقلام بهای تمام شده نیز در اغلب تصمیمات مدیران دخالت دارد. مثلا در یک واحد
 
 
تولیدی – تجاری  انواع مختلفی از اقلام بهای تمام شده محاسبه می شود که برخی بر مبنای وظایف و برخی دیگر بر اساس گرایش طبقه بندی می گردد.

مفهوم اقلام بهای تمام شده:

همه اقلام بهای تمام شده اهمیت یکسانی در تصمیم گیری ها ندارند مدیران باید اقلام موثر بر هر یک از تصمیمات خود را مشخص نماید.به چنین اقلامی اقلام بهای تمام شده اطلاق می گردد.
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,250 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file32_1763569_1610.zip2.2 MB