فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

تصوير ادراکي عام PPT

 تصوير ادراکي عام PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت تصوير ادراکي عام

فرمت : PPT

حجم : 1.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 168

زبان : فارسی

سال گردآوری : 1395

 

مدل EER

سالها اين سوال ذهن پزوهشگران را به خود معطوف داشته بود که ”بانک اطلاعات را چگونه ميتوان به شکلي ساده بيان کرد ؟  “غالباً مفهوم بانک اطلاعات  با پياده سازي آن اشتباه مي شود ، يعني يکي آن را به صورت درخت ميديد ،ديگري به شکل گراف ، وسومي در قالب جدول ، و غيره  . همه اين فرم ها روشي براي پياده سازي بانک اطلاعات است. پژوهشگران به دنبال روشي بودند که بانک اطلاعات خود را مستقل از مدلي خاص طراحي کنند و آنگاه بتوانند آن را در هر قالبی پياده سازي نمايند.

 

در سال 1976 يک دانشجوي دوره دکتري کامپيوتر در انستيتو تکنولوژي ماساچوست (MIT) به نام چن (Chen) مدلي براي طراحي بانک اطلاعات پيشنهاد کرد که مقبوليت عام يافت. او مدل خود را (Entity Relationship) ناميد. مدل ER در طول زمان پيشرفت کرد و ساختارهاي جديدي به آن افزوده شد. امروزه نيز مدل(EER (Extended يکي از ابزارهاي کارآمد طراحي بانک اطلاعات است. در مدل ٍER هر بانک اطلاعات در ساده ترين شکل خود داراي بخشهاي زير است:

 

 

 

الف ـ پديده يا موجوديت(Entity): که نمايانگر چيزهايي است که در بانک اطلاعات وجود خارجي دارد و يا به تصور در مي آيد.پديده ها داراي مشخصاتي هستند که به آنها صفت (Attribute)  گفته مي شود.درنمودار ER پديده ها به صورت مستطيل رسم ميشوند وصفتها به شکل بيضي به آنها وصل مي گردند.

......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file12_1685155_4776.zip512.2k